Lahe Koolipäev noortekonverentsi programm “Elad ise oma elu?”

08.30 Lahe Koolipäev uksed on avatud ja teid tervitavad kõige positiivsemad naeratused

08.40 – 09.20 rongkäik Balti jaama juurest – huvitav rännak läbi Tallinna vanalinna otse Nordea Kontserdimajja, kus teepeal kogetu võib saada saatuslikult huvitavaks.

10.00  alustab Eesti suurim noortekonverents oma 11ndat teekonda koos läbiva küsimusega: “Elad ise oma elu?”

10.00 – 11.45
I vaatus – “Taevas”

Kes ma olen? Miks ma seda teen, mida ma teen, ning milline on minu rada, st milliseks ma tahan, et mu elutee kujuneks? Elus tuleb teha valikuid, kuid mille järgi otsustada? Kuidas seada eesmärke ning milleks üleüldse unistada? Kuidas leida endas kirge ja tegutsemistuhinat ning julgust, et võtta ette järjekordne uus ettevõtmine? Kõigest algusest, loomisest ja startimisest tähtede poole leiame koos Märt Treieri, Aigi Vahingu ja Ville Jehega.
11.45 – 12.45 LÕUNAPAUS

Maailma kõige parem tegevus on ikka söömine – naudime üheskoos tervislikku einet.

Samal ajal aitavad noortel oma eluteekonda valida erinevad kõrgkoolid ning noorteorganisatsioonid. Vali ise oma tee – tee tutvust oma rajaga juba täna ja kohe! Osale meie auhinnaloosis.
12.45 – 14.30 jätkame meeleoluka ning sisuka programmiga

II vaatus – “Põrgu”

Kes olid mu kõrval, kui ma olin peaaegu kokku varisemas?
Kui raske on ikka raske ja mis see pühendumine tähendab?
Kas tõesti peab läbi sita kõndima? Kui palju vastutust on piisavalt? Mis tagajärjed mõjutavad mind ja minu eluteed? Arutusest, raskustest, ühiskonnast, takistustest ja elu teispoolsusest pajatavad meile Andres Sõber, Lea Dali Lion ja Tanja Mihhailova.

14.30 – 15.00 TERVISEPAUS

Sirutame, venitame, lõõgastume, naeratame, särame ja sööme-joome jälle! :)

Ma tunnen end hästi – mu ümber on hea! Taaskord võimalus koos uute lahedate kaaslastega erinevaid organisatsioone ja ülikoole külastada.

15.00 – 16.45 tagasi maa peale ning tõepoolest mina olengi Hea Eeskuju!

III vaatus – “Maa”

Ma näen juba seda paradiisi saart seal – oeh sinna ikka annab parvetada, sest vahel kaob pilve taha ära. Ehk kuidas jõuda oma elu paradiisini ning täieliku õnneni?

Milline elu on tasakaalus elu ning kuidas saavutada tasakaal? Igaüks meist teab lugu Yinist ja Yangist (tasakaal Hiina mõistes), kuid milline on see igapäevaelus? Keha on võimas looja – kuidas hoida oma vaim virk ja keha vormis? Oma õnne valemist, positiivse oleku saladusest, tänulikkusest ja headest eeskujudest tulevad meile kõnelema Kalev Külaase ja Kristel Talvistu ning Hirvo Surva.

16.45 – 17.00 Lahe Koolipäev bussidega/rongidega tulijad liiguvad oma liikumisvahendisse ning naudivad lahedaimat ja elurõõmsaimat konverentsi inspiratsiooni kodu poole liikudes.

17.00 – 17.30 Lava taguse avastamine, viimased tänusõnad, autogrammid ning ühispildistamised!